O BTI Studios

BTI Studios należy do czołówki największych i najbardziej znanych firm dostarczających wersje lektorskie, dubbing, napisy, usługi dostępowe oraz rozwiązania dla mediów w dowolnym języku.

Od 1995 roku działająca jako Broadcast Text, BTI Studios posiada swoje biura w 16 państwach świata począwszy od biura w Warszawie o powierzchni przekraczającej 1000m2, gdzie znajdują się 4 studia nagraniowe wyposażone w system DD 5.1, aż po dział sprzedaży zlokalizowany w Londynie przetwarzający rocznie ponad 150 000 godzin wersji lektorskich, dubbingu, napisów oraz usług dostępowych.

Nasi klienci to przede wszystkim nadawcy telewizyjni, tacy jak BBC Worldwide, Discovery oraz Turner. Współpracujemy również z największymi studiami filmowymi (NBC Universal, Warner, Disney czy Fox) i platformami VOD. Co więcej jesteśmy jednym z czterech preferowanych sprzedawców Netflix (NPVs) w zakresie tworzenia napisów.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, z roku na rok podwajała się liczba wykonywanych przez nas projektów. W 2014 roku wyprodukujemy 200 000 godzin wersji językowych programów, voice-overów, napisów oraz usług dostępowych o łącznym dochodzie przekraczającym 50 milionów euro rocznie. Jest to rezultat wysiłków, jakie BTI czyni aby każdy klient poczuł się doceniony, oraz współpracy w celu znalezienia najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadając najlepiej rozbudowany system pracy na rynku możemy go dostosować do potrzeb klientów, a pracując w ramach wewnętrznej sieci naszych biur oszczędzamy ich czas i pieniądze. Dostarczamy wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie oraz zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

W tym roku BTI Studios otworzyło nowy oddział w Stanach Zjednoczonych w Burbanku, w Kalifornii. Jest to idealna lokalizacja by dostarczać nasze usługi klientom zarówno w Ameryce Południowej jak i Stanach Zjednoczonych. BTI Studios US zapewnia różnorodność tworzenia wersji językowych oraz światowe portfolio, na które składają się voice-over, dubbing, napisy, tłumaczenia, usługi dostępowe oraz rozwiązania dla mediów.